Kayıt Ol
 

Uygun Fiyatlı Protez Saç İşlemleri Çok Kısa
Okunma sayısı 20 defa
26 Eylül 2019, 02:02:26
Protez saç, ülkemizde çok sık uygulanan yöntemlerden birisidir. Her ne sebeple olursa olsun saçlarını kaybeden kişiler, çok kısa bir süre içerisinde yeniden saçlarına kavuşabilirler. Böylelikle saçlarınıza istediğiniz şekli verebilir ve daha iyi hissedebilirsiniz.
Birçok Ünlü Kullanıyor
Saç protezi son dönemde çok popüler olması nedeniyle birçok ünlünün de ilk tercihi olmuş durumda. Protez saç kullanan ünlüler arasında Sinan Özen, Murat Boz, Coşkun Sabah ilk akla gelen isimler olarak dikkat çekmekte. Protez uygulamasının çok kullanılmasının temel nedeni acısız bir yöntem olmasıdır. Çünkü ameliyat süreci yoktur. Ayrıca saçın bakımı kolaydır. Uzun süreli kullanılabilir.
Uygulanması Çok Kolay
Saç protezi uygulaması çok fazla zaman almaz. Sadece 2 saatlik bir süre yeterlidir. NO Tape teknolojisi sayesinde bant ve benzeri şeylerin kullanılmadığını görmekteyiz. Çünkü insan sağlığına hiçbir zararı olmayan özel bir yapıştırıcı sayesinde saç tutturulur. Böylelikle süreç kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanır.
Protez saç tamamen doğal bir görünüm sağlar. Tül olarak bilinen bir yapıya sahiptir. Bu sayede hiç kimse saçların protez olduğunu anlamaz. Sağlık açısından bir sıkıntısı söz konusu değildir. Tül ve hava geçirdiğini eklemek gerekiyor. Uygulama esnasında saçınızın rengine göre bir protez oluşturulur. Özel bir ölçüm yapılır. Böylelikle hata payı sıfırlanmış olur. Uygun fiyata bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Kayıtlı